VÁŽENí rodIČia

Sprostredkujeme Vám najdôležitejšie oznamy.

Milí naší "starí a noví" rodičia

-        Do materskej školy treba dieťa doviesť do 8,00 hod. tak, aby sa škola mohla o ôsmej už zamknúť. Prichádzať po deti môžete od 15,00 hod..

-        Do materskej školy v prvý deň Vaše dieťa potrebuje papučky a pyžamko a nech ho sprevádza len jedna osoba, ktorá sa v budove zdrží čo najkratší čas.

-        Všetky veci deťom označte menom, lebo v obchode v ktorom nakupujete, nakupujú aj ostatní rodičia a Vaše dieťa má rovnaké veci, ako jeho kamaráti v triede.

-        Pri vstupe do umyvárky používajte návleky.

-        Do skrinky nachystajte náhradné veci, iba tie najnutnejšie, aby nemali preplnenú skrinku.

-        Z domu je zakázané nosiť do materskej školy vlastné hračky. Nedisponujeme kočikárňou, preto v budove nenechávajte vlastné kočiare, bicykle, kolobežky a odrážadlá.

Tešia sa na Vás všetky pani učiteľky.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.