Materská škola 9.mája sabinov

Materská škola na Ul. 9. mája je škola s dlhoročnou tradíciou. Je to päťtriedna škola  s kapacitou 105 detí, v ktorej pracuje 11 plne kvalifikovaných pedagogických zamestnancov a 7 nepedagogických zamestnancov. Súčasťou školy je aj školská jedáleň, pri čom pri každej triede je osobitná kuchynka na vydávanie stravy.

Areál školy tvorí veľký školský dvor, na ktorom sú vysadené okrasné stromy  a kríky a pre deti je vybavený preliezačkami, pieskoviskami, hojdačkami a kolísadlami.

Škola je situovaná medzi dvoma základnými školami, preto pravidelne využívame možnosť spolupráce. V tesnej blízkosti sa nachádza aj veľká športová hala a dopravné ihrisko, ktoré ponúkajú príležitosti na športové aktivity pre deti.

Zamestnanci školy

5. Milada Seďoriová                                upratovačka

6. Zuzana Bočkayová                              upratovačka

7. Miroslav Begani                                   kurič, údržbár

Copyright © 2016. All Rights Reserved.